Przejdź do treści

O WYDZIALE

PO CO TO WSZYSTKO?

Misja wydziału

Działamy ekipą składającą się z członków Wydziału oraz referentów zuchowych z każdej chorągwi. Chcemy udoskonalać metodę zgodnie z potrzebami zuchmistrzów. Aktualizujemy narzędzia wykorzystywane do pracy w gromadzie tak, by odpowiadały teraźniejszości. Wspólnie z Centralną Szkołą Instruktorską OH-y ZHR dbamy o poziom kształcenia zuchmistrzów i opracowujemy materiały na kursy. Staramy się ładnie wyglądać na zlotach zuchmistrzowskich.

kto tu działa?

Zespół

Jakub Borkowski

W sumie nikt, bo nie został mianowany

Zuch od pierwszego roku tego tysiąclecia. Był szóstkowym, przybocznym, wodzem i referentem, a teraz robi wszystko co w jego mocy, by piramida Kamińskiego przestała być deltoidem. Zorganizował kilka kursów zuchmistrzowskich. Jego kolonia w 2008 roku była tak udana, że Jurek Owsiak zorganizował tam Pol’and’rock 14 lat później.

Michał Narzelski

Weteran

Legenda, mit, zjawa, widziadło, byt eteryczny.

Jakub Müller

Kierownik sekcji Pryzmatu

Wywodzi się z Krakowskiej 19 Lotniczej. Był w niej zuchem, harcerzem, przybocznym oraz wodzem gromady później również referentem. Współorganizował wiele kursów zuchmistrzowskich, na których starał się przekazać swoje doświadczenia. Jako absolwent Akademii Sztuk Teatralnych – Wydziału Teatru Tańca posiada państwowe papiery na kłamanie i nie zawaha się ich użyć w służbie Wydziału.

Maksymilian Szostak

Starszy ekspert ds. kategoryzacji

Jest szczepowym 20 WDHiZ im. Zawiszy Czarnego. Wcześniej prowadził 20 WGZ Jeźdźcy Burzy i miał też okazję być hufcowym WHH-y Grochów im. Hufców Polskich. Prywatnie jak tylko ma okazję to jeździ w góry, a zawodowo pracuje w dziale analiz ekonomicznych w centrali Poczty Polskiej (przygotowuje raporty i działa z bazami danych) oraz w Polskiej Akademii Nauk w pionie projektowym.